KIKS KATALONACA PRED EL KLASIKO: Remi Sosijedada i Barselone! (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Real Sosijedada i Barselone odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 17. kola španske Primere.

Barselona je prva na tabeli sa 35 boda, dok je Sosijedad četvrti sa 28. Ovim remijem, Sosijedad je prekinuo niz Barselone od sedam pobeda u svim takmičenjima.

Mikel Ojarsabal je doneo prednost Sosijedadu u 12. minutu golom iz penala, a Barselona je preko Antoana Grizmana izjednačila u 38. minutu.

Golom Luisa Suaresa na početku drugog poluvremena, u 49. minutu, Barselona je preokrenula rezultat, ali je Sosijedad stigao do boda pogotkom Aleksandera Isaka u 62. minutu.

Fudbaleri Barselone u sredu dočekuju Real Madrid u odloženom meču desetog kola Primere, dok će narednog vikenda ugostiti Alaves.

Na drugoj strani, Real Sosijedad će gostovati Osasuni.