OTEO SRBIJI POBEDU, PA SUSPENDOVAN: Ukrajinac koji je na Marakani dao gol u 93. minutu se DOPINGOVAO! (VIDEO)

ISTRAGA U TOKU

Ukrajinski fudbaler Artem Besjedin suspendovan je na 30 dana zbog dopinga.

UEFA je obavestila Dinamo iz Kijeva da su u uzorku uzetom Besjedinu 29. novembra posle meča Lige Evrope sa Malmeom pronađene nedozvoljene supstance.

Istraga je pokrenuta, pa bi suspenzija za 23-godišnjeg napadača Dinama mogla da bude i znatno duža.

Ljubitelji fudbala u Srbiji pamte tog igrača po golu datom za reprezentaciju Ukrajine na poslednjem meču kvalifikacija za EVRO 2020. Besjedin je u 93. minutu duela na "Marakani" izjednačio na 2:2 i otkinuo "orlovima" dva boda.

Ipak, i da su izabranici selektora Ljubiše Tumbakovića dobili tu utakmicu, ništa se ne bi promenilo, i dalje bi morali u baraž za Evropsko prvenstvo.