KLOPOVI KLINCI BOLJI OD DON KARLA! Pobede Čelsija i Liverpula u FA kupu, Murinjo mora na popravni! ( VIDEO)

mogu i bez najboljih

Liverpul se plasirao u četvrto kolo FA kupa pošto je golom Kertisa Džonsa u 71. minutu pobedio gradskog rivala Everton.

Ova pobeda predstavlja pravo iznenađenje s obzirom da su "redsi" nastupili u podmlađenom sastavu, dok su "karamele" nastupile sa najjačom postavom.

Čelsi je pobedio kao domaćin Notingem Forest sa 2:0.

Golove su postigli Kalum Hadson-Odoj u šestom i Ros Barkli u 33. minutu.

Totenhem će morati ponovo da igra protiv Midlsboroa, pošto je utakmica završena 1:1.

Domaći su poveli u 50. minutu golom Ešlija Flečera, a londonski klub izjednačio je preko Lukasa Moure u 61. minutu.

Dalje je prošao i Šefild junajted, pobedom 2:1 protiv Fajlda, jedine amaterske ekipe u ovoj fazi takmičenja.

Nortempton se plasirao u četvrto kolo pobedom na gostovanju protiv Bartona 4:2, Bristol i Koventri odigrali su 2:2, a Vest Bromvič je kao gost pobedio Čarlton sa 1:0.

Barnsli je kao gost pobedio Kru sa 3:1, dok je Kvins Park Rendžers na svom terenu pobedio Svonsi sa 5:1.