SLEPI MIŠEVI NISU DOBRODOŠLI NA MAJORCI: Valensija UBEDLJIVO poražena na gostovanju (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Majorke pobedili su danas na svom terenu ekipu Valensije sa 4:1, u utakmici 20. kola španske Primere.

Majorka je pitanje pobednika na ovom meču rešila posle prvih 45 minuta pošto je već tada stekla tri gola prednosti. Strelci su bili Antonio Rajlo u sedmom i Ante Budimir u 22. i 41. minutu.

Posao Valensiji u drugom poluvremenu bio je dodatno otežan, pošto je Dani Pareho već u 51. minutu zaradio drugi žuti karton.

Na 4:0 povisio je Lago Žunior u 80. minutu, a utešan gol za gostujući tim postigao je Feran Tores dva minuta kasnije.

Majorka je upisala tek petu pobedu od početka šampionata i trenutno je na 17. poziciji sa 18 bodova, odnosno ima tri boda više od Selte koja je prva u zoni ispadanja.

Na drugoj strani, Valensija je sedma na tabeli sa 31 osvojenim bodom.

Fudbaleri Majorke u narednom kolu gostuju Real Sosijedadu, dok će Valensija dočekati Barselonu.