PRAZNE PUŠKE U EX-YU DERBIJU: Zvezda i Vardar odigrali bez golova na pripremama u Beleku! FOTO

nula u turskoj!

U kontrolnom meču na pripremama u turskom letovalištu Belek fudbaleri Crvene zvezde odigrali su bez golova sa ekipom Makedonskog Vardara!

Crveno-beli su tokom čitavog meča ima inicijativu i veći posed lopte, ali to nisu uspeli da realizuju. Najbliži pogotku bio je Nemanja Milunović u 70. minutu meča koji je posle kornera pogodio okvir gola. Sve ostalo bile su polu šanse koju Zvezdina navala nije znala da iskoristi na pravi način.

Makedonci nisu uspeli da stvore pravu priliku tokom čitavih 90 minuta meča, sve su to bili pokušaji iz daljine koje su Zvezdini golmani lako rešavali.

Na poluvremenu trener Stanković promenio je čitav tim i priliku je dobilo novih 11 igrača koji će u nastavku sezone konkurisati najverovatnije za veću minutažu i vrebati svoju priliku sa klupe.

Crveno-beli su već sedam dana u turskom letovalištu Belek gde im je baza za drugi deo zimskih priprema. Prvi deo odrađen je već na Kipru.

Zajedno za fudbalerima u Turskoj su i novinari iz Srbije koji su samo par dana nakon crveno-belih stigli u predgrađe Antalije.

90. minut - Kraj meča!

89. minut - Probio je Gavrić po levoj strani, vratio na penal za Krstovića, ali ovaj nije lepo zahvatio loptu koja je otišla daleko preko prečke!

86. minut - Probao je Krstović iz okreta sa nekih 20 metara od gola Makedonaca, ali golman Vardara bio je na visini zadatka!

77. minut - Iz igre je izašao Vukanović, na teren je ušao Krstović!

70. minut - STATIVA! Posle kornera najviši u skoku bio je Nemanja Milunović koji je pogodio okvir gola. Crveno-beli su opasniji iz kornera!

57. minut - Zvezda je zapretila preko kornera, to je prvi pokušaj u nastavku, ali za sada ništa konkretno!

53. minut - U nastavku se igra dosta mirno i obazrivo, za sada bez šuta u drugom poluvremenu!

46. minut - Počeo je drugi deo igre, Stanković je promenio svih 11 igrača!

Vasiljević - Gajić, Milunović, Degenek, Konatar - Vukanović, Jovančić, Nikolić - Gavrić, Ben - Tomane.

Utakmicu sa tribina posmatra i Zvezdino pojačanje u stručnom štabu Vićenco Saso.

45. minut - Završeno je prvo poluvreme! Zvezda je bila konkretnija, ali za sada bez golova i pravih prilika!

42. minut - Micevski je pokušao iz daljine, ali veoma neprecizno. Ovo je ujedno bila prva prilika za Makedonce na meču!

40. minut - Sjajan pokušaj Njegoša Petrovića iz prekida sa nekih 30-ak metara od gola protivnika, ali lopta prolazi par centimetara od leve stative gola ekipe iz Skoplja.

28. minut - Sa nekih 25 metara šutirao je Vulić dosta dobro ali je lopta nakon što je zakačila jednog od igrača Vardara otišla preko gola.

7. minut - Prva prilika za crveno-bele. Pokušao je Simić da uposli Boaćija, ali je na vreme intervenisao golman Vardara.

1. minut - Utakmica je počela.

Utakmici prisustvuju Zvezdan Terzić, Dragan Džajić i Toza Mijailović.