BARSELONA IMA NOVOG MESIJA: Ansu Fati sa dva gola doneo pobedu Kataloncima protiv Levantea! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Levante sa 2:1 u 22. kolu španske Primere.

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Ansu Fati, koji je bio precizan u 30. i 31. minutu, dok je strelac jedinog gola za Levante bio Ruben Ročina u 92. minutu.

Asistent prilikom oba gola bio je Lionel Mesi, koji je usposlio Fatija a on šutirao najpre po sredini gola, a potom u donji levi ugao i doveo Barselonu do sigurne prednosti.

U nastavku meča oba tima imala su po nekoliko prilika za pogodak, ali nije bilo promene rezultata sve do drugog minuta sudijske nadoknade.

Ročina je šutirao sa 26 metara u donji desni ugao i savladao golmana Barselone.

Katalonski tim nalazi se na drugoj poziciji na tabeli, sa 46 bodova, dok je Levante na 13. mestu sa 26 bodova.

U sledećem kolu fudbaleri Barselone gostovaće Betisu, dok će ekipa Levantea na svom terenu dočekati Leganes.