REAL NOKAUTIRAN USRED MADRIDA: Spektakl na Santjago Bernabeuu! Sosijedad šokirao Kralja, Jović opet bez gola (VIDEO)

KUP KRALJA

Fudbaleri Real Sosijedada plasirali su se u polufinale španskog Kupa kralja, jer su kao gosti pobedili Real Madrid 4:3.

Meč na "Santjago Bernabeuu" bio je spektakularan, a "kralj" je nokautiran!

Realu će pehar u Kupu kralja iz 2014. ostati i dalje poslednji.

Gosti iz San Sebastijana su od starta krenuli u borbu spuštenog garda, što im se isplatilo u 22. minutu kada ih je Odegard, fudbaler "kraljevskog" kluba na pozajmici u Sosijedadu, doneo prednost.

Totalni šok za ekipu Zinedina Zidana usledio je u 54. i 56. minutu kada je Isak sa dva gola doveo Real Sosijedad do vođstva od 3:0.

Domaćin se nije predavao, pa je na 1:3 smanjio preko Marsela već u 59, ali je Merino deset minuta kasnije povećao prednost gostiju - 1:4.

Zidan je od 76. minuta ukazao šansu i Luki Joviću, koji se ni danas nije upisao u strelce.

Rodrigo u 81. i Naći u 93. uspeli su samo da ublaže poraz "kralja".

Gosti su meč završili sa desetoricom jer je Gorosabel u 95. minutu dobio drugi žuti karton.

Prethodnih dana plasman u polufinale obezbedili su Granada protiv Valensije (2:1) i drugoligaš Mirandes protiv Viljareala (4:2).

Kasnije večeras igraju Atletik Bilbao i Barselona.