IZNENAĐENJE NA PISHUANU: Remi Sevilje i Espanjola! (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje i Espanjola odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 24. kola španskog prvenstva.

Konačan rezultat postavio je Suso u 80. minutu.

Obe ekipe su sedmi put odigrale nerešeno u ligi ove sezone.

Sevilja je peta na tabeli sa 40 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Atletiko Madrid. Espanjol je pretposlednji sa 19 bodova.

Sevilja je povela u 15. minutu golom Lukasa Okamposa, izjednačio je Adri Embarba u 35. minutu, a vodjstvo Espanjolu doneo je Vu Lei u 50. minutu. Konačan rezultat postavio je Suso u 80. minutu.