PEVCI IŠČUPALI TRIJUMF: Totenhem pobedio Aston Vilu golom Sona u nadoknadi! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na gostujućem terenu Aston Vilu sa 3:2, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Aston Vila je povela u devetom minutu autogolom Tobija Aldervejrelda, a isti igrač izjednačio je u 27. minutu.

Totenhem je poveo u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena. Hjun Min Son je prvo promašio penal, ali je natrčao na odbijenu loptu i zatresao mrežu.

Birmingemska ekipa izjednačila je u 53. minutu golom Bjorna Engelsa, a pobedu Totenhemu doneo je Son pogotkom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Totenhem je ostvario treću uzastopnu pobedu u ligi, ukupno 11. i peti je na tabeli sa 40 bodova. Aston Vila je pretrpela 15. poraz, na 17. mestu ima 25 bodova, bod više od pretposlednjeg Votforda.