ĐAVOLIMA PRIPAO DERBI NA ZATVARANJU KOLA: Mančester savladao Čelsi na Stamford Bridžu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u Londonu Čelsi sa 2:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Junajted je poveo u 45. minutu golom Entonija Marsijala, a pobedu je obezbedio Stiven Megvajer golom u 66. minutu. To je njegov prvi gol za Junajted u Premijer ligi. Megvajer je u prvom poluvremenu mogao da bude isključen pošto je šutnuo Mišija Batšuajia.

Sudija je poništio dva gola Čelsija zahvaljujući VAR tehnologiji. Prvo je u 55. minutu poništen pogodak Kurta Zume, zbog prekršaja u napadu, dok je u 77. minutu strelac bio Olivije Žiru, ali je procenjeno da je bio u ofsajdu.

U timu Junajteda u samoj završnici debitovao je Odion Igalo, koji je došao na pozajmicu do kraja sezone iz Šangaja.