OVO SE NE VIĐA ČESTO: Komičan gol Lukakua, neverovatan promašaj fudbalera Vulvsa! Pogledajte najluđe momente Lige Evrope

OVO JE SMEŠNO

Veče u Ligi Evrope obeležili su gol Romelua Lukakua iz Intera i promašaj Pedra Neta iz Vulverheptona.

Inter je pred praznim tribinama "Đuezepe Meace" savladao Ludogorec 2:1 u revanšu šesnaestine finala i, posle pobede u Bugarskoj u prvom meču od 2:0, bez problema se domogao naredne faze takmičenja.

Pobedonosni gol postigao je Romelu Lukaku u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Pogodak Belgijanca je, najblaže rečeno, komičan.

Pogledajte...

Pedro Neto se baš obrukao. Iako su "vukovi" posao sa Espanjolom završili u prvoj utakmici, u kojoj su pobedili 4:0, bilo je zanimljivo u revanšu u Barseloni.

U 87. minutu pri rezultatu 2:2, Neto je obišao domaćeg golmana pa je pred sobom imao 20 metara i prazan gol. Ali je promašio!

Na kraju, Espanjol je pobedio 3:2.