FURIOZNI BASKIJCI: Atletik Bilbao u četvrtoj brzini protutnjao Valjadolidom

PRIMERA

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su danas u gostima ekipu Valjadolida sa 4:1, u utakmici 27. kola španske Primere.

Unai Lopes i Raul Garsija su golovima u četvrtom, odnosno 24. minutu, doneli prednost gostujućem timu, na 2:1 smanjio je Sandro Ramires u 76, da bi Bilbao trijumf potvrdio golovima Injakija Vilijamsa i Injiga Kordobe u 87. i 93. minutu.

Bilbao je upisao devetu pobedu u šampionatu i trenutno je deveti na tabeli sa 37 bodova, dok je Valjadolid na 15. poziciji sa osam bodova manje.

Ranije danas, fudbaleri Osasune su na svom terenu slavili protiv Espanjola sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Roberto Tores u 51. minutu iz jedanaesterca.

Osauna je 11. na tabeli Primere sa 51 boda, dok je Espanjol poslednji sa samo 20 osvojenih bodova.