TORPEDOVANA ŽUTA PODMORNICA: Preokret Leganesa protiv Viljareala za važnu pobedu u borbi za opstanak

PRIMERA

Fudbaleri Leganesa pobedili su večeras na gostovanju Viljareal sa 2:1, u utakmici 27. kola španske lige.

"Žuta podmornica" je povela u petom minutu golom Herarda Morena, a pobedu Leganesu doneo je dvostruki strelac Oskar, golovima u 47. minutu i 70. minutu iz penala.

Leganes je ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak, sada ima pet pobeda i pretposlednji je na tabeli sa 23 boda, tri manje od Selte koja je prva iznad crte.

Viljareal je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno 11. u ligi i zauzima osmo mesto na tabeli sa 38 bodova.