ONE NE ZNAJU DA SE ZAUSTAVE! Spartak posle 3 gola Partizanu, danas dao 4 Mačvi u Šapcu!

superliga

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Šapcu domaću Mačvu sa 4:1, u utakmici 29. kola Super lige Srbije.

Spartak je poveo u 10. minutu golom Nemanje Nikolića iz penala, a prednost je udvostručio Vladan Vidaković u 44. minutu, na asistenciju Nikolića. Gol za Mačvu postigao je Miloš Zukanović u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Luka Bijelović u 87. minutu.

Subotički tim je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 14. u ligi i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 46 bodova.

Mačva je nastavila loš niz, pa je i posle 20. poraza poslednja na tabeli sa 13 bodova.

Kasnije igraju Napredak - Mladost i Radnik - Radnički.