GRAĐANIMA VIŠE PRIJALA PAUZA ZBOG KORONE! Siti demonstrirao silu nad nemoćnim Aresnalom! Meč obeležile TEŠKE POVREDE

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Arsenal u meču 28. kola Premijer lige na Etihadu sa 3:0

Uželeli su se fudbala puleni Pepa Gvardiole. Videlo se to u prvom meču posle 100 dana pauze bez Premijer lige. Samo 30 minuta bilo je dovoljno da se primeti kako se gostima ne piše dobro.

1 / 3 Foto: AP

Golman Bernd Leno "vadio je kestenje iz vatre" u više navrata, ali je bio nemoćan u nadoknadi prvog dela igra kada je egzekutor bio Rahim Sterling.

Drugo poluvreme nije počelo ništa bolje po goste jer je David Luiz dobio crveni karton u 49. minutu skrivivši jedanaesterac koji je u pogodak pretvorio Kevin de Brujne. Konačan rezultat u samom finišu meča postavio je mladi Foden.