LUD MEČ NA MEACI! NASTAVLJA SE INTEROVA CRNA SERIJA: Rosoneri i Sasulo podelili bodove (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera i Sasuola odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 27. kola italijanske Serije A.

Frančesko Kaputo je već u četvrtom minutu, na asistenciju Filipa Djuričića, doneo prednost Sasuolu, ali je domaći tim u finišu prvog poluvremena preokrenuo rezultat golovima Romelua Lukakua sa penala i Kristijana Biragija.

Na 2:2 izjednačio je Domeniko Berardi sa bele tačke u 81. minutu, novu prednost Interu doneo je pet minuta kasnije Borha Valero, a konačan rezultat postavio je Đanđakomo Manjani u 89. minutu.

Inter je treći na tabeli sa 58 bodova, dok je Sasuolo na 12. mestu sa 33 osvojena boda.

Fudbaleri Intera u narednom kolu gostuju Parmi, a Sasuolo dočekuje Veronu.