GOL O KOME PRIČA CELA ITALIJA! Sergej ispalio projektil i RAZBUCAO MREŽU Atalante! (VIDEO)

BOMBA

Spektakularan gol srpskog fudbalera obeležio je 27. kolo italijanske Serije A.

Fudbaler Lacija, Sergej Milinković-Savić, u sredu je na meču protiv Atalante postigao jedan od najlepših golova u karijeri.

Sergej je u 11. minutu utakmice šutirao sa nekih 25 metara udaljenosti od gola protivnika i "pocepao mrežu".

Ni fantastičan gol Srbina nije pomogao Laciju da zabeleži trijumf na ovom uzbudljivom meču. Atalanta je slavila rezultatom 3:2, nakon velikog preokreta. Lacio je imao dva gola prednosti posle 11 minuta igre. Ipak,meč je dobio drugačiji tok pred kraj prvog poluvremena, kada je Gusens smanjio na 1:2. Malinovski u 66. minutu donosi Atalanti izjednačenje, da bi deset minuta pred kraj susreta Palomino kompletirao potpuni preokret.

Nakon ovog neuspeha Lacio zaostaje četiri boda za vodećim Juventusom.