MURINJO BESNEO, ALI UZALUD! Šefild bolji od anemičnog Totenhema! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su večeras na svom terenu Totenhem sa 3:1, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Klub iz Šefilda je poveo u 31. minutu golom Sandera Berga, a zatim je gol za Totenhem postigao Hari Kejn u 33. minutu. Posle upotrebe VAR tehnologije odlučeno je da je u akciji kod gola Lukas Moura igrao rukom pa je pogodak poništen.

Domaći su udvostručili prednost u 69. minutu golom Lisa Musea, a treći pogodak postigao je Oliver Makberni u 84. minutu. Jedini gol za Totenhem postigao je Kejn u 90. minutu. To je bio jedini šut na gol Totenhema u drugom poluvremenu, a prvi u gol od dva šuta tokom cele utakmice.

Šefild junajted je prekinuo niz od dva poraza i posle 12. pobede zauzima sedmo mesto na tabeli sa 47 bodova.

Totenhem je pretrpeo 11. poraz i deveti je na tabeli sa 45 bodova.