MIHA ISKLJUČEN U PORAZU BOLONJE: Atalanta nastavlja da GAZI redom! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Atalante nastavili su sa fantastičnim igrama i serijom pobeda u italijanskom prvenstvu.

Sada je u Bergamu pala Sampdorija 2:0, i ovom pobedom Atalanta se probila na trećem mesto uz meč više od Intera kojis utra gostuje Veroni

Gosti iz Đenove slomljeni su tek u poslednjih 15 minuta kada su pogađali štoper Rafael Toloi i napadač Luis Muriel.

Nakon što je pre samo nekoliko dana iznenađujuće slavila nad Interom u Milanu, Bolonja je razočarala u lokalnom derbiju i poražena je na svom terenu od Sasuola sa 2:1

Domeniko Berardi i Lukas Haraslin pogodili su za trijumf gostiju, a Musa Berou je uspeo samo da smanji rezultat u finišu.

Loša partija Bolonje toliko je iznervirala Mihajlovića da je isključen osam minuta pre kraja zbog prigovora sudiji.

U ostalim mečevima Roma i Torino su posle preokreta savladali Parmu 2:1, odnosno Brešu 3:1.