VUKOVI RAZBUCALI EVERTON! Vulverhempton ponizio Anćelotijev tim! (VIDEO)

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas na svom terenu Evrton sa 3:0, u utakmici 35. kola Premijer lige i popeli se na šesto mesto na tabeli.

Vulverhempton je poveo u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Raula Himenesa iz penala, a prednost je udvostručio Leon Dendonker pogotkom u 46. minutu. Konačan rezultat postavio je Diogo Žota golom u 74. minutu.

Vulverhempton je prekinuo niz od dva poraza, a posle 14. pobede popeo se na šesto mesto na tabeli sa 55 bodova, tri boda manje ali i utakmicom više od petoplasiranog Mančester junajteda. Sedmoplasirani Šefild junajted ima 54 boda.

Everton je u poslednje tri utakmice bez pobede, posle 14. poraza zauzima 11. mesto na tabeli sa 45 bodova.