DMITROVIĆ I DRUGARI NA KORAK OD OPSATNKA U PRIMERI: Eibar uz pomoć penala do veliki pobede nad Espanjolom! VIDEO

ŠPANIJA

Fudbaleri Eibara pobedili su danas na gostujućem terenu Espanjol sa 2:0, u utakmici 36. kola španskog prvenstva i osvojili važne bodove u borbi za opstanak.

Dvostruki strelac bio je Eduardo, koji je postigao golove u 25. minutu iz penala i u 36. minutu.

Eibar je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, a posle 10. pobede u prvenstvu zauzima 15. mesto na tabeli sa 39 bodova i ima sedam bodova više ali i utakmicu više od Majorke koja je prva u zoni ispadanja.

Espanjol je već ispao iz lige, ima 22 poraza i poslednji je na tabeli sa 24 boda.