VILA NEĆE U ČEMPIONŠIP! Trezege čuva Vilu od ispadanja iz Premijer lige! Milivojević i drugari u padu forme (VIDEO)

GRČEVITA BORBA

Fudbaleri Aston Vile pobedili su danas na svom terenu Kristal Palas sa 2:0, u utakmici 35. kola Premijer lige i ostali u trci za opstankom u ligi.

Kristal Palas je prvi postigao gol u osmom minutu, ali je pogodak Mamadua Saka poništen nakon što je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je igrao rukom.

Oba gola na utakmici postigao je Trezege, u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena i u 59. minutu.

Aston Vila je prekinula niz loših rezultata i posle tek osme pobede u prvenstvu popela se na 18. mesto ispred pretposlednjeg Bornmuta i prva je u zoni ispadanja sa 30 bodova. Četiri boda više ima Votford, koji je prvi u sigurnoj zoni.

Kristal Palas je pretrpeo 15. poraz i 14. je na tabeli sa 42 boda.