LOKOMOTIVA OPET BEZ POBEDE: Tim Marka Nikolića remizirao četvrti put uzastopno, velika borba za Ligu šampiona

posle dva trijumfa na startu

Fudbaleri Lokomotive remizirali su četvrti put uzastopno i sada od kada ih trenira srpski strateg Marko Nikolić imaju bilans od dve pobede i četiri remija i još uvek se nalaze na mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Tim iz Moskve je ovoga puta remizirao sa ekipom Ufe 1:1.

U 38. minutu je štoper Paim napravio faul u kaznenom prostoru i gosti su dobili penal. Siguran sa bele tačke bio je Formin i Ufa je na odmor otišla sa golom prednosti.

U drugom delu igre je Lokomotiva konstantno napadala, čuvao je Ufu Belenov, a u 79. minutu je Magkev pogodio stativu. Izjednačujući pogodak stigao je u 81. minutu, kada je Džeferson Farfan pogodio na asistenciju Žoaa Marija.

Lokomotiva ima četiri boda više od CSKA, koji svoj meč igra od 17:30 protiv Rubina. U poslednjem kolu igraju Lokomotiva i CSKA i taj duel bi moglo da reši ko će u Ligu šampiona.