INTER JOŠ DRŽI KORAK SA JUVENTUSOM: Roma i Kolarov zbog penala ostali bez pobede (VIDEO)

Serija A

Fudbaleri Rome i Intera odigrali su u Rimu nerešeno 2:2, u utakmici 34. kola Serije A.

Inter je poveo u 15. minutu golom Stefana de Vreja, a izjednačio je Leonardo Spinacola u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Roma je povela u 57. minutu golom Henriha Mhitarjana, a bod gostujućem timu obezbedio je Romelu Lukaku pogotkom iz penala u 88. minutu.

Inter je drugi na tabeli sa 72 boda, pet manje i utakmicom više od prvoplasiranog Juventusa. Milanski klub ima bod više od trećeplasirane Atalante i tri boda više od četvrtoplasiranog Lacija, koji ima utakmicu manje.

Roma je peta na tabeli sa 58 bodova, dva boda više od Napolija i Milana koji su šesti odnosno sedmi.

Ranije danas Sampdorija je pobedila Parmu sa 3:2, Fjorentina je pobedila Torino sa 2:0, a Djenova je osvojila važne bodove u borbi za opstanak pobedom protiv Lečea 2:1.

Napoli je pobedio Udineze sa 2:1, a istim rezultatom Breša je pobedila Spal koji je ispao iz lige.