ČAROBNJAK MESI: Za poluvreme postigao gol, igrao rukom pre poništenog i iznudio penal (VIDEO)

ŽELJAN FUDBALA

Fudbaler Barselone Lionel Mesi u potpunosti je obeležio prvo poluvreme revanš meča osmine finala Lige šampiona protiv Napolija.

Argentinac je u 23 minutu postigao fantastičan gol, nakon što je uspeo da prođe pored nekoliko fudbalera italijanskog tima nakon čega je zatresao mrežu.

Sedam minuta kasnije on je postigao gol, koji je posle VAR konsultacija poništen, jer je sudija Čakir prihvatio sugestiju po kojoj je kapiten Barselone nakon centaršuta Rakitića i prijema grudima loptu pre postizanja gola zakačio rukom.

Pod kraj prvog dela igre, Mesije iznudio jedanaesterac, nakon neopreznog starta Kulibalija i nove konsultacije arbitara sa video tehnologijom.

Posle prvih 45 minuta Barselona vodi sa 3:1. U prvom meču u februaru bilo je 1:1.