spektakularno

VATROMET ZA PETICU I PORAZ MILA ĐUKANOVIĆA! Dvostruko slavlje Delija večeras u Beogradu! VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu TSC iz Bačke Topole sa 5:0, u utakmici šestog kola Super lige Srbije i zadržali maksimalni učinak u prvenstvu.

Trostruki strelac na stadionu "Rajko Mitić" bio je Aleksandar Katai, koji je golove postigao u 20, 28. i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Golove su još postigli Željko Gavrić u 60. minutu i Mirko Ivanić u 70.

Nakon meča Delije su vatometom proslavili ubedljivu pobedu, ali i poraz Mila Đukanovića na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori koji su večeras održani.

Crveno-beli imaju svih šest pobeda i sa 18 bodova prvi su na tabeli.

TSC je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle drugog uzastopnog poraza zauzima 10. mesto na tabeli sa osam bodova.

U Super ligi Srbije sledi pauza zbog obaveza reprezentacija, a posle pauze Zvezda će 12. septembra igrati kao gost protiv Čukaričkog, a TSC će dočekati Radnički iz Niša.