IKARDI PRIKOVAO RAJKOVIĆA ZA DNO TABELE: PSŽ protiv Remsa upisao treću pobedu u nizu

loš start

U poslednjoj utakmici petog kola, Pari Sen Žermen je kao gost savladao ekipu Remsa rezultatom 2:0.

Nejmar i Mbape bili su u senci dvostrukog strelca Maura Ikardija. Mbape je bio asistent kod vodećeg Ikardijevog gola koji je postignut već u devetom minutu susreta.

Mbape je pokrenuo akciju i kod drugog Ikardijevog gola, u 62. minutu, kada je protutnjao levom stranom, onda odigrao dupli pas sa Drakslerom i na kraju opet asistirao Ikardiju koji je neometan sproveo loptu u mrežu.

Posle dva poraza na startu sezone, šampion je vezao treću pobedu u nizu, a ekipa Remsa čiju mrežu čuva srpski reprezentativac Predrag Rajković, ostala je na samo jednom osvojenom bodu od početka sezone i sa Dižonom deli poslednje mesto.