NOVO MUČENJE I NOVI MINIMALAC KRALJEVIĆA! Real savladao Valjadolid, Jović igrao od startа ali bez učinka! VIDEO

primera

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Valjadolid sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Vinisijus Žunior u 65. minutu.

Real je odigrao tri utakmice i ima sedam bodova, dok je Valjadolid iz četiri meča sakupio dva boda.

Fudbaleri Elčea pobedili su na gostujućem terenu Eibar sa 1:0, golom Lukasa Bojea u 37. minutu. Eibar je imao priliku da izjednači u 52. minutu, ali je Esposito promašio penal.

To je prva pobeda Elčea u ligi i iz dve utakmice ima tri boda. Eibar je osvojio bod u četiri utakmice.

Ranije danas Ueska i Atletiko Madrid odigrali su nerešeno 0:0, a Viljareal je pobedio Alaves sa 3:1.