MOJES OD KUĆE VODIO DO DO 3 BODA: Vest Hem pobedio Lester, Sautempton bolji od Vest Bromviča

Premijer liga

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostujućem terenu Lester sa 3:0, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Londonska ekipa povela je u 14. minutu golom Majkla Antonija, prednost je udvostručio Pablo Fornals u 34. minutu, a konačan rezultat postavio je Džerod Boven pogotkom u 83. minutu.

Džejmi Vardi postigao je gol u trećem minutu nadoknade vremena za Lester, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Trener Vest Hema Dejvis Mojs je savete fudbalerima upućivao od kuće, pošto se i dalje oporavlja od koronavirusa. Vest Hem je posle dva vezana poraza na startu Premijer lige vezao dve pobede i ima šest bodova.

Lester, koji nije imao nijedan šut u okvir gola, pretrpeo je prvi poraz i ima devet bodova.

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na svom terenu Vest Bromvič Albion sa 2:0.

Golove su postigli Musa Djenepo u 41. minutu i Oriol Romeu u 69.

Sautempton ima šest bodova, a Vest Bromvič je u četiri meča osvojio bod.