TOBDŽIJE I VUKOVI TRIJUMFOVALI NA DOMAĆEM TERENU! Pobede Arsenala i Vulverhemptona! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na svom terenu Šefild junajted sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 61. minutu golom Bukaja Sake, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Nikolas Pepe. Konačan rezultat postavio je Dejvid Mekgoldrik pogotkom u 83. minutu.

Londonski klub je ostvario treću pobedu i sa devet bodova zauzima četvrto mesto na tabeli. Šefild junajted je pretrpeo i četvrti poraz i bez bodova je na pretposlednjem mestu na tabeli.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su kao domaćini Fulam sa 1:0.

Jedini gol postigao je Pedro Neto u 56. minutu.

Vulverhempton je prekinuo niz od dva poraza, pa posle druge pobede zauzima 12. mesto na tabeli sa šest bodova.

Fulam, za koji je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, pretrpeo je četvrti poraz i nalazi se na začelju bez bodova.