BOSNA U ŠOKU: Severna Irska i Slovačka sa penala do finala baraža za evropsko prvenstvo! VIDEO

PLEJ OF

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine neće igrati na Evropskom prvenstvu.

BiH je na svom terenu razočarala svoje navijače izgubivši na penale od Severne Irske u baražu za Evropsko prvenstvo.

U regularnom delu su odigrali 1:1 nije bilo golova u produžecima, a na penalima je bilo 4:2 za Irce.

Rade Krunić je već u 14. minutu doneo prednost BiH , izjednačio je.Mekgin u 54. minutu

Bosna je imalo jalovu inicijativu, najbolju šansu propustio je Pjanić koji je pogodio prečku u 62 minutu

Uzbuđenja do kraja i nije baš bilo.

Posle isteka dodatnih 120 minuta otišlo se na penale.

Domaćin je promašio dva penala, gosti jedan i Severni Irci su otišli u finale.

U finalu će igrati protiv Slovačke, koja je na takođe penale izbacila Republiku Irsku.