FILIP ĐURIČIĆ RASTUŽIO MIHU! Srpski fudbaler režirao spektakularan preokret Sasuola (VIDEO)

lud meč

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas u gostima ekipu Bolonje sa 4:3, u utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Sasuolo je upisao treću pobedu od početka šampiona i trenutno je drugi na tabeli sa deset bodova, dok je ekipa Siniše Mihajlovića na 16. poziciji sa tri osvojena boda.

Bolonja je povela u devetom minutu golom Roberta Sorija, devet minuta kasnije izjednačio je Domeniko Berardi, a novu prednost domaćem timu doneo je Matijas Svanberg u 39. minutu, na asistenciju Sorijana.

Pogotkom Rikarda Orsolinija u 60. minutu Bolonja je stigla do dva gola prednosti, ali je Sasuolo do kraja meča preokrenuo rezultat.

Prvo je Filip Djuričić pogodio mrežu domaćeg tima u 64. minutu, da bi se šest minuta kasnije u strelce upisao i Frančesko Kaputu, asistent kod pogotka srpskog fudbalera. Konačan rezultat u 77. minutu autogolom postavio je Takehiro Tomijasu.

Fudbaleri Bolonje će u narednom kolu gostovati Laciju, dok će Sasuolo dočekati Torino.