FIORENTINA IŠČUPALA BOD: Kaljari pobedio Torino! VIDEO

serija a

Fudbaleri Kaljarija pobedili su danas na gostujućem terenu Torino sa 3:2, u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva.

Torino je poveo u četvrtom minutu golom Andree Belotija iz penala, a Kaljari je preokrenuo golovima Žoaa Pedra u 12. i Djovanija Simeonea u 19. minutu. Beloti je izjednačio u 49. minutu, svojim drugim golom na meču, a pobedu Kaljariju doneo je Simeone, koji je u 73. minutu postigao svoj drugi pogodak.

To je prva pobeda Kaljarija u sezoni, pa ekipa sa četiri boda zauzima 12. mesto na tabeli. Torino je odigrao tri utakmice, pretrpeo je treći poraz i pretposlednji je na tabeli.

Fudbaleri Specije i Fiorentine odigrali su nerešeno 2:2.

Specija je do četvrtog minuta stekla dva gola prednosti, pogocima Hermana Pezelje i Kristijana Biragija. Domaći su smanjili golom Danijelea Verdea u 39. minutu, a konačan rezultat postavio je Dijego Farijas u 75. minutu.

Fiorentina i Specija imaju po četiri boda i zauzimaju 11. odnosno 13. mesto na tabeli.