NOVI DEBAKL MURINJA! Totenhem poražen u Belgiji! Kiša golova na meču Laska i Ludogoreca, Lester siguran u Atini! VIDEO

LIGA EVROPE

Fudbaleri Antverpena pobedili su večeras na svom terenu Totenhem sa 1:0, u drugom kolu Grupe J Lige Evropa.

Jedini gol na meču je postigao Lior Rafaelov u 29. minutu.

U drugom meču Grupe J, fudbaleri LASK-a pobedili su Ludogorec sa 4:3.

Antverpen sada ima šest bodova, Totenhem i LASK po tri, dok je Ludogorec bez bodova.

Fudbaleri Lestera pobedili su u gostima grčki AEK sa 1:2, u drugom kolu Grupe G Lige Evropa.

Strelci za Lester su bili Džejmi Vardi iz penala u 18. i Hamza Čaudri u 39. minutu, dok je gol za AEK postigao Muamer Tanković u 49. minutu.

U drugom meču Grupe G, Braga je u gostima slavila protiv Zorje sa 2:1.

Posle dva odigrana kola, Braga i Lester imaju po šest bodova, dok su AEK i Zorja bez bodova.

Fudbaleri Milana su na svom terenu pobedili Spartu iz Praga sa 3:0, u meču Grupe H.

Strelci za pobednički tim bili su Braim Dias, Rafael Leao i Diogo Dalo. Pobeda Milana je mogla da bude i ubedljivija da je Zlatan Ibrahimović iskoristio penal u 36. minutu.

Lil i Seltik su u drugom meču te grupe podelili bodove - 2:2.

Milan ima šest bodova, Lil četiri, Seltik jedan, dok je Sparta bez bodova.

U Grupi I, Makabi iz Tel Aviva pobedio je Sivaspor u gostima sa 2:1, dok je Viljareal, takodje u gostima bio bolji od Karabaga sa 3:1.

Volfsberger je u gostima pobedio Fejnord sa ubedljivih 4:1, u drugom kolu Grupe K, a strelac jednog gola bio je i Dejan Joveljić sa penala.

U drugom meču te grupe, CSKA Moskva i zagrebački Dinamo odigrali su bez golova.