TOPDŽIJE TORPEDOVALE MOLDE: Lil slavio u Milanu, minimalac Dinama u Zagrebu! Hofenhajm UNIŠTIO Liberec u Zvezdinoj grupi! VIDEO

LIGA EVROPE

Fudbaleri Lila pobedili su večeras gostima ekipu Milana sa 3:0, u trećem kolu Grupe H Lige Evropa.

Sva tri gola za pobednički tim postigao je Jusuf Jaziči, u 22. minutu sa penala i u 55. i 58. minutu.

U istoj grupi, Slavija Prag je u gostima pobedila Seltik sa ubeljivih 4:1.

Lil sada ima sedam bodova, Milan šest, Sparta tri, a Seltik samo jedan bod.

U Grupi B, Arsenal je kao domaćin, nakon preokreta, pobedio Molde sa 4:1.

Molde je poveo u 22. minutu golom Martina Elingsena, da bi Arsenal do preokreta stigao sa dva autogola, Kristofera Haugena u prvom minutu nadoknade poluvremena i Šerifa Sinjana u 62. minutu.

Treći gol za Arsenal je dao Nikolas Pepe u 69. minutu, da bi konačan rezultat postavio Džo Vilok u 88. minutu.

Rapid je ranije danas pobedio Dandalk sa 4:3.

Posle tri odigrana kola, Arsenal ima devet bodova, Molde šest, Rapid tri, dok je Dandalk bez bodova.

U Grupi G, Lester je na svom terenu ubedljivo savladao Bragu 4:0.

Strelci za Lester su bili Keleči Iheanačo u 21. i 48, Denis Prat u 68. i Džejms Medison u 78. minutu.

AEK je u gostima bio ubedljiv protiv Zorje sa 4:1.

Lester sada ima devet bodova, Braga šest, AEK tri, dok je Zorja bez bodova.

Ostali rezultati utakmica trećeg kola fudbalske Lige Evrope od 21.00: Grupa A: Jang Bojs - CSKA Sofija 3:0 Grupa J: Antverpen - LASK 0:1 Grupa K: Dinamo Zagreb - Volfsberger 1:0 Fejnord - CSKA Moskva 3:1 Grupa L: Crvena zvezda - Gent 2:1 Slovan - Hofenhajm 5:0