ARGENTINA I PARAGVAJ PODELILI BODOVE Mesiju poništili gol, a on poručio sudiji: Za***o si nas! (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA SP

Fudbaleri Argentine i Paragvaja odigrali su prošle noći nerešeno 1:1, u utakmici trećeg kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Paragvaj je poveo u 21. minutu golom Anhela Romera sa penala, a izjednačio je Nikolas Gonsales u 41. minutu.

Argentina je u 58. minutu preokrenula rezultat, ali je sudija, posle konsultacija sa VAR-om, poništio gol Lionela Mesija zbog prekršaja koji se dogodio pola minuta pre gola.

Mesi je 14 minuta kasnije zapretio iz slobodnog udarca, ali je paragvajski golman dobro reagovao.

Argentina je prva u grupi sa sedam bodova, odnosno ima bod više od Brazila koji ima meč manje, dok je Paragvaj četvrti sa pet bodova.

Lionel Mesi je bio frustriran zbog njegovog suđenja i zbog poništenog gola nakon gledanja VAR snimka i okrivio ga za taj remi rekavši mu: "Zaj***o si nas. Dva puta si nas zaj***o. Neverovatno, ovo je sramota".