MRKAIĆ PRESUDIO: Minimalna pobeda Vojvodine protiv Mačve

Superliga Srbije

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Mačve sa 1:0, u utakmici 17. kola Super lige Srbije.Jedini gol na meču postigao je Momčilo Mrkaić u 32. minutu.

Drinčić je izveo korner, Mrkaić najbolje skočio u kaznenom prostoru i poslao loptu u mrežu za 1:0.

Isti igrač je mogao da duplira prednost pred sam kraj prvog poluvremena kada je sa par metara propustio veliku šansu.

Na drugoj strani Mačva je imala šansu preko Mijailovića kada je Vukliš dokazao da se radi o dobrom golmanu

Vojvodina je ovom pobedom došla do druge pozicije na tabeli sa 36 osvojenih bodova, dok ekipa Mačve zauzima pretposlednje mesto sa 11 osvojenih bodova.

U sledećem kolu Vojvodina gostuje Spartaku iz Subotice, a ekipa Mačve dočekuje Rad.