KIŠA GOLOVA U TORINU: Udineze slavio na gostovanju, Lukić odigrao poluvreme!

SERIJA A

Fudbaleri Udineza pobedili su danas u gostima ekipu Torina sa 3:2, u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Udineze je upisao četvrtu pobedu od početka šampionata, a treću uzastopnu, i sada je deseti na tabeli sa 13 bodova, dok je Torino pretposlednji sa šest osvojenih bodova.

Ekipa Udineza je posle prvog poluvremena imala vodjstvo od 1:0, a taj pogodak postigao je Ignasio Puseto u 24. minutu.

Rodrigo De Paul je u 54. minutu duplirao prednost gostujućeg tima, ali je Torino golovima Andree Belotija i Federika Bonacolija u 66. i 67. minutu izjednačio na 2:2.

Konačan rezultat je samo dva minuta posle izjednačenja postavio Ilija Nestorovski.

Fudbaleri Udinezea će u narednom kolu dočekati Krotone, dok će Torino gostovati Romi.