UŠLI U NOKAUT FAZU LŠ, PA KIKSNULI U PRVENSTVU: Sergejev Lacio u Rimu poražen od Lazovićeve Verone!

SERIJA A

Fudbaleri Verone pobedili su večeras u Rimu ekipu Lacija sa 2:1, u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Verona je povela autogolom Manuela Lacarija pri samom kraju prvog poluvremena, u 45. minutu.

U drugom poluvremenu Lacio je izjednačio u 56. minutu golom Felipea Kaiseda, a pobedu Veroni doneo je Adrijen Tamez golom u 67. minutu, nakon greške odbrambenog igrača Lacija Stefana Radua.

Verona je pobedom došla do šestog mesta na tabeli Serije A sa 19 osvojenih bodova, dok se ekipa Lacija nalazi na osmom mestu sa dva boda manje.