DERBI MADRIDA PRIPAO REALU: Kraljevići lako izašli na kraj sa Atletikom i vratili se u trku za titulu! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Reala Madrida pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Atletiko Madrida sa 2:0, u utakmici 13. kola španskog prvenstva.

Real je poveo golom Kasemira u 15. minutu, a konačan rezultat postavljen je u 63. minutu nakon šuta Danija Karvahala, kada se lopta odbila u mrežu od golmana gostiju Jana Oblaka.

Atletiko je i dalje vodeći na tabeli španske lige sa 26 bodova, dok ekipa Reala zauzima treće mesto sa tri boda manje u odnosu na gradskog rivala.

Real u sledećem kolu dočekuje ekipu Atletik Bilbaa, a Atletiko dočekuje ekipu Elčea.