BORUSIJA DO BODA SA DVA GOLA U NADOKNADI: Sjajan fudbal, kiša golova i remi Ajntrahta i Menhengladbaha! VIDEO

bundesliga

Fudbaleri Ajntrahta i Borusije Menhengladbah odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 12. kola nemačke Bundeslige.

Borusija je povela u 14. minutu golom Larsa Štindla, ali je domaći tim vrlo brzo preokrenuo rezultat. Andre Silva je prvo u 22. minutu bio siguran sa bele tačke, da bi dva minuta kasnije doneo i vodjstvo svom timu.

Ajmen Barkok je u 32. minutu povisio na 3:1 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Anjtraht je od 81. minuta igrao sa igračem manje, pošto je David Abraham zaradio drugi žuti karton, a Borusija je to i te kako iskoristila.

Štindl je sa penala u 90. minutu smanjio na 3:2, da bi isti igrač u 95. minutu postavio konačan rezultat.

Borusija Menhengladbah je upisala treći remi u nizu i trenutno je šesta na tabeli sa 18 bodova, dok je Ajntraht deveti sa četiri boda manje.

Fudbaleri Ajntrahta u narednom kolu gostuju Augsburgu, dok će Borusija Menhengladbah dočekati Hofenhajm.