STRAŠNI LIVERPUL U SEDMOJ BRZINI KROZ LONDON: Luka Milivojević i Kristal Palas gledali rapsodiju šampiona! VIDEO

moćan tim

Fudbaleri Liverpula savladali su Kristal palas u gostima sa 7:0 (3:0) u susretu 14. kola Premijer lige i učvrstili se na vrhu tabele.

Golove su postigli Minamino u 3, Mane u 25, Firmino u 44. i 68, Henderson u 52. i Salah i 81. i 84. minutu. Luka Milivojević odigrao je ceo meč za ekipu Kristal palasa.

Sadio Mane

Promešao je Jrigen Klop karte za ovu utakmicu, počeo bez Egipćanina, a šansu od početka dao Japancu, što se pokazalo kao odličan potez već na startu susreta. Rapsodija "crvenih" trajala je svih 90 minuta, a jedino što nije bilo kako treba je reakcija Sadija Manea (postigao gol posle osam mečeva posta)prilikom izmene u 58. minutu.

Liverpul, Mohamed Salah

Vidno nezadovoljan ustupio je mesto Salahu, koji je za pola sata na terenu uspeo da pored dva gola upiše i jednu asistenciju. Pored njega utakmicu je obeležio i Roberto Firmino pokazavši da se vraća u formu iz najboljih dana.