DMITROVIĆ POKAZAO KLASU I ZAČARAO MREŽU: Barseloni samo bod protiv Eibara! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Barselone i Eibara odigrali su večeras u glavnom gradu Katalonije nerešeno 1:1, u utakmici 16. kola španske Primere.

Barselona je u osmom minutu meča propustila priliku da povede pošto je Martin Brajtvajt promašio penal. U 25. minutu istom igraču je gol poništen nakon što je gledanjem video snimka utvrdjeno da se našao u ofsajd poziciji.

Eibar je u drugom poluvremenu poveo golom Kikea u 57. minutu, a golu je prethodila velika greška odbrambenog igrača domaće ekipe Ronalda Arauha.

Katalonska ekipa je do kraja meča uspela da dodje do izjednačenja golom Usmana Dembelea u 67. minutu.

Srpski golman Marko Dmitrović branio je ceo meč za ekipu Eibara.

Ovo je Barseloni 25. bod u Primeri i nalazi se na šestom mestu, dok ekipa iz Baskije ima 16 bodova na 14. mestu tabele.