POSLE DRAME I KIŠE CRVENIH KARTONA DO VELIKE POBEDE: Granada na svom terenu bolja od Valensije!

PRIMERA

Fudbaleri Granade pobedili su danas na svom terenu Valensiju sa 2:1, u utakmici 16. kola španskog prvenstva.

Valensija je povela u 36. minutu golom Kevina Gameira, a izjednačio je Kenedi u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Pobedu Granadi doneo je Horhe Molina pogotkom u 88. minutu.

Valensija je utakmicu završila sa devetoricom, pošto je Salgeiro u 70. minutu dobio drugi žuti karton, a Gonsalo Gedeš direktan crveni u 73. minutu.

Granada je ostvarila sedmu pobedu i sedma je na tabeli sa 24 boda. Valensija je nastavila niz utakmica bez pobede, a posle sedmog poraza zauzima 16. mesto na tabeli sa 15 bodova.