TOPOVI PONOVO GRUVAJU: Arsenal DEMOLIRAO Banetovu družinu i definitivno izašao iz krize! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 4:0, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 23. minutu golom Kirana Tirnija, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Bukajo Saka. Posle toga dvostruki strelac bio je Aleksandar Lakazet, koji je postigao golove u 60. i 64. minutu.

Londonska ekipa ostvarila je treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i 11. je na tabeli sa 23 boda.

Vest Bromvič za koga je nastupio srpski fudbaler Branislav Ivanović je nastavio loš niz i posle 11. poraza zauzima pretposlednje 19. mesto sa osam bodova.

Ranije danas Totenhem je pobedio Lids sa 3:0, Kristal Palas je bio bolji od Šefild junajteda 2:0, dok je remijem 3:3 završen duel Brajtona i Vulverhemptona.