SRBIN SE NE ZAUSTAVLJA! Vlahović ponovo pogodio za Fjorentiu u porazu od Lacija! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas Inter sa 2:0, u 16. kolu Serije A.

Inter je imao priliku da povede već u 12. minutu, ali Aleksis Sančes nije iskoristio penal.

Sampdorija je golove dala do poluvremena, a strelci su bili Antonio Kandreva iz penala i Balde Keita.

Sampdorija ima 20 bodova i zauzima 11. mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Italije.

Inter je ostao na drugom mestu sa 36 bodova, a na tri zaostatka mu je prišla Roma, koja je sa 3:1 pobedila poslednjeplasirani Krotone u gostima.

Jedini gol za Krotone dao je srpski fudbaler Vladimir Golemić, kome je to drugi pogodak na dve vezane utakmice.

Isti broj bodova kao i petoplasirani Napoli, 28, ali iz 15 utakmica, ima Atalanta, koja je ubedljivo sa 3:0 pobedila Parmu.

Od srpskih fudbalera strelac je bio i Dušan Vlahović, koji je dao jedini gol za Fiorentinu u porazu od Lacija sa 2:1.

Sasuolo je sa 2:1 pobedio Djenovu, Torino je sa 1:0 slavio protiv Verone, dok su Bolonja i Udineze igrali nerešeno 2:2.