SPEKTAKL U ŠPANIJI: Četiri gola za deset minuta i pobeda Sevilje nad Sosijedadom! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas na svom terenu Real Sosijedad sa 3:2, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Sevilja je povela u četvrtom minutu golom Jusefa En Nesirija, a minut kasnije Sosijedad je izjednačio autogolom Dijega Karlosa.

Novo vodjstvo domaćima doneo je En Nesiri svojim drugim golom na utakmici u sedmom minutu, a izjednačio je Aleksandar Isak u 14. minutu.

Pobedu Sevilji doneo je En Nesiri trećim golom na utakmici u 46. minutu.

Sevilja je odigrala 16 utakmica u Primeri i posle devete pobede zauzima šesto mesto na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i petoplasirani Sosijedad, ali uz tri utakmice više.

Kasnije igraju Granada - Barselona i Osasuna - Real Madrid.