ĐURIČIĆ DOBIO CRVENI KARTON: Srpski reprezentativac tragičar u porazu Sasuola! VIDEO

KUP ITALIJE

Fudbaleri SPAL-a plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, pošto su večeras u gostima pobedili Sasuolo sa 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a situacija na terenu promenila se odmah na početku nastavka pošto je srpski fudbaler i igrač Sasuola Filip Djuričić dobio crveni karton u 47. minutu.

Saša Lukić, Filip Đuričić

Samo dva minuta kasnije SPAL je povelo golom Simonea Misirolija, a konačan rezultat postavio je Lorenco Dikman u 58. minutu.

SPAL, petoplasirani tim Serije B, u četvrtfinalu će igrati protiv Juventusa koji je juče posle produžetaka eliminisao Đenovu.