ĐAVOLI PREOKRETOM DO VRHA TABELE: Pogba MAJSTORIJOM doneo pobedu Mančesteru nad Fulamom, Mitrović ušao sa klupe u igru! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Fulama sa 2:1, u utakmici 18. kola Premijer lige.

Poveo je Fulam već u petom minutu golom Ademola Lukmana, da bi Mančester izjednačio pogotkom Edinsona Kavanija u 21. minutu. Pobedu Mančesteru doneo je Pol Pogba golom u 65. minutu.

Srpski internacionalac u dresu Fulama, Aleksandar Mitrović u igru je ušao u 83. minutu, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da izbegne poraz.

Mančester je upisao 12. pobedu u šampionatu i sa 40 poena zauzima prvo mesto na tabeli, dok je Fulam posle desetog poraza ostao na 18. poziciji sa 12 bodova.

U narednom kolu, Mančester će dočekati Šefild junajted, dok će Fulam gostovati Brajtonu.