SPEKTAKL NA OLIMPIKU KAKAV SE RETKO VIĐA! Sedam golova i gol Pelegrinija u nadoknadi za pobedu Rome! VIDEO

LUDNICA

udbaleri Rome pobedili su danas na svom terenu ekipu Specije sa 4:3, u utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Roma je upisala 11. pobedu u domaćem šampionatu i trenutno je treća na tabeli sa 37 bodova, dok je Specija na 14. poziciji sa 18 osvojenih bodova.

Borha Majoral je u 17. minutu doneo vodjstvo Romi, izjednačio je Roberto Pikoli u 24. minutu, ali je domaći tim na samom početku drugog poluvremena ponovo stekao prednost.

Prvo je Majoral pogodio u 52. minutu, a potom je tri minuta kasnije mrežu Specije zatresao i Rik Karsdorp.

Specija se, medjutim, nije predavala. Dijego Farijas je u 59. minutu smanjio na 3:2, da bi Danijele Verde u 90. minutu i izjednačio. Kada je izgledalo da će Roma i treće kolo zaredom ostati bez pobede, Lorenco Pelegrini je u 92. minutu pogodio za konačnih 4:3.

Fudbaleri Rome u narednom kolu Serije A dočekuju Veronu, a Specija ekipu Udinezea.